Kolorowa fontanna

Jeśli szukacie atrakcji turystycznej, która zachwyci Was swoim wyjątkowym urokiem, koniecznie musicie zobaczyć kolorową fontannę w Parku Zdrojowym w Dusznikach-Zdroju

Ta spektakularna fontanna tańczy w rytm muzyki, a podświetlenie kolorowymi światłami tworzy niesamowity efekt wizualny. To idealne miejsce na romantyczną randkę, rodzinny wypad lub wieczór ze znajomymi. Przyjdź i zobacz, jak woda i światło tworzą niezapomniane wrażenia!

Kolorowa fontanna w Dusznikach-Zdroju jest jednym z symboli miasta i przyciąga rzeszę turystów. To atrakcja, która wzbudza zachwyt nie tylko w dzień, ale przede wszystkim wieczorem, kiedy zapada zmrok. Wtedy podświetlenie kolorowymi światłami tworzy niesamowity efekt, a woda tańczy w rytm muzyki, tworząc piękny widok.


Informujemy, że w związku z planowaną przebudową Parku Zdrojowego informujemy, że w tym sezonie Kolorowa Fontanna będzie nieczynna. Wymaga ona remontu, który wykonany zostanie w pierwszym etapie rewaloryzacji Parku. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa zrozumienie wobec zaistniałej sytuacji. Kolorową Fontannę planujemy uruchomić w przyszłym roku.

Aktualności

zobacz co się dzieje

Slide
Przewodnik offline
Social media.
DUSZNIKI.
WIĘCEJ NIŻ ZDRÓJ.
BĄDŹMY ZAWSZE W KONTAKCIE

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Właściciel strony:
Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
ul. Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: bp@duszniki.pl

Więcej informacji:
Informacja Turystyczna
ul. Rynek 9, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: informacja@duszniki.pl

Skip to content