Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Przed nami sezon rowerowy. W tym roku dla pasjonatów górskiego kolarstwa przygotowaliśmy nie lada atrakcję – wypożyczalnie rowerów MTB wspomaganych elektrycznie! Wypożyczalnia powstała w ramach projektu Park & Ride i znajduje się na parkingu przy ul. Sudeckiej.

Do dyspozycji kolarzy jest 15 rowerów górskich wspomaganych elektrycznie, w czterech różnych rozmiarach. Rowery są przystosowane do wypożyczania bezobsługowego, które jest bardzo proste. Aby skorzystać z roweru należy ściągnąć na swój smartfon aplikację ROOVEE, zarejestrować się, zasilić konto i zeskanować kod, który znajduje się na zamknięciu przy tylnym kole. Gdy to zrobimy możemy śmiało ruszyć na górskie wycieczki.

Warto dodać, że rowery wspomagane elektrycznie dają możliwość dotarcia do miejsc, do których ciężko jest dojechać na zwykłym rowerze. Pozwalają też odkryć nasze wspaniałe góry nawet mniej wprawionym miłośnikom rowerowych wycieczek. Przejażdżka w Góry Stołowe czy na Orlicę nie będzie już żadnym problemem.

Inwestycja ma zachęcić turystów do pozostawienia swojego samochodu na parkingu i zwiedzenia regionu w zdrowy i przyjazny dla środowiska sposób. Wypożyczalnia rowerów MTB w połączeniu z kilometrami tras rowerowych daje świetne możliwości do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Szczegóły dostępne na mtb.visitduszniki.pl

W terenie górskim zasilania w rowerze wystarczy na około 70 km (jest to oczywiście zależne od rodzaju terenu, a także od stopnia wspomagania).

Wspaniała pogoda za oknem tylko zachęca do wyruszenia na rowerowe szlaki. Przyjdźcie, wypożyczcie rower i ruszajcie odkrywać okolicę!

Aktualności

zobacz co się dzieje

Slide
Przewodnik offline
Social media.
DUSZNIKI.
WIĘCEJ NIŻ ZDRÓJ.
BĄDŹMY ZAWSZE W KONTAKCIE

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Właściciel strony:
Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
ul. Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: bp@duszniki.pl

Więcej informacji:
Informacja Turystyczna
ul. Rynek 9, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: informacja@duszniki.pl

Skip to content