Wigilia Duszniczan i Jarmark Świąteczny

Tradycyjna Wigilia Duszniczan oraz bożonarodzeniowy jarmark w Dusznikach-Zdroju w tym roku zaplanowany jest na 10 grudnia. Od godziny 10.00 zapraszamy do zakupu wyrobów lokalnych wystawców. O godz. 14:00 rozpoczęcie Wigilii Wszystkich Duszniczan, podczas której w zupełności za darmo będzie można wspólnie zjeść czerwony barszcz oraz pierogi z kapustą.

Niestety pomimo wielkich chęci, nie jesteśmy w stanie zagwarantować śnieżnej pogody, która zgodnie ze zwyczajem zwiastuje rychłe przybycie Świętego Mikołaja, jednak dzięki licznym rozmowom udało się zagwarantować przyjazd tego wyczekiwanego i popularnego przez dzieci gościa. Możemy to już ogłosić oficjalnie: Święty Mikołaj będzie z nami!

W czasie wigilii duszniczan, w programie m.in. występy dusznickich dzieci i zaproszonych zespołów, a także jarmark produktów regionalnych, wśród których nie zabraknie m.in.: serów, wędlin, przetworów czy pierników. W zamyśle organizatorów ma to być wydarzenie rodzinne. Właśnie dlatego na scenie wystąpią dusznickie przedszkolaki, zespół Schola Aniołeczki, chór Makrotumia, ksiądz Bogdan Skowroński i zespół Skład Nietradycyjny. Będzie się działo!

Slide
Przewodnik offline
Social media.
DUSZNIKI.
WIĘCEJ NIŻ ZDRÓJ.
BĄDŹMY ZAWSZE W KONTAKCIE

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Właściciel strony:
Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
ul. Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: bp@duszniki.pl

Więcej informacji:
Informacja Turystyczna
ul. Rynek 9, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: informacja@duszniki.pl

Skip to content