Dzień Ziemi w Dusznikach-Zdroju

Burmistrz Miasta Duszniki-Zdrój oraz Nadleśnictwo Zdroje zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów na dusznickie obchody Dnia Ziemi, które odbędą się 29 kwietnia od godz. 16:00 przy Schronisku Górskim Pod Muflonem.

Wydarzenie rozpocznie sadzenie drzew z Nadleśnictwem Zdroje. W okolicy Schroniska zasadzimy drzewa liściaste oraz owocowe. Każdy zasadzający będzie mógł zostawić na drzewku kartkę ze swoim imieniem – tak aby w przyszłości wiedzieć, które drzewo zasadził.

Gdy już zasadzimy drzewa, przyjdzie czas na teatrzyk dla dzieci – w repertuarze Czerwony Kapturek. Po teatrzyku odbędzie się wręczenie nagród dla laureatów i uczestników konkursu plastycznego „Jak zadbać o czyste powietrze w Dusznikach-Zdroju”.

Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura” przeprowadzi działania promocyjne projektu LIFE+ Podkowiec Towers w tym gry, animacje o nietoperzach, zabawy dla dzieci i młodzieży. Finałem wydarzenia będzie koncert zespołu Dom o Zielonych Program.

Na miejsce wydarzenia organizowany jest bezpłatny dojazd Dusznickim Expressem. Przystanki: Rynek – 15:15 oraz 16:30, parking szutrowy przy ul. W. Polskiego – 15:20 oraz 16:35; Ilość miejsc w kolejce ograniczona. Uwaga! Nie ma możliwości dojazdu samochodem do Schroniska. Rekomendowany parking znajduje się przy ul. Wojska Polskiego. Najłatwiejsze dojście żółtym szlakiem z kierunku Parku Zdrojowego.

Gorąco zapraszamy!

Parking:

Najłatwiejsze dojście:

Slide
Przewodnik offline
Social media.
DUSZNIKI.
WIĘCEJ NIŻ ZDRÓJ.
BĄDŹMY ZAWSZE W KONTAKCIE

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Oficjalny serwis turystyczny Miasta Duszniki-Zdrój

Właściciel strony:
Urząd Miejski w Dusznikach-Zdroju
ul. Rynek 6, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: bp@duszniki.pl

Więcej informacji:
Informacja Turystyczna
ul. Rynek 9, 57-340 Duszniki-Zdrój
tel. 74 866 94 13
e-mail: informacja@duszniki.pl

Skip to content