21.04.2022

„Miejcie Nadzieję…” | Koncert artystów Sceny pod Regałem

Drodzy Państwo,
Zapraszamy Was serdecznie na tegoroczną majówkę na Dolny Śląsk, a w szczególności na tereny Ziemi Kłodzkiej.
Już 2 maja, w Dusznikach-Zdroju odbędzie się wyjątkowy koncert poświęcony najwspanialszym, polskim piosenkom, które już od początku XX wieku towarzyszyły Polakom przy najważniejszych okresach walk o prawdziwą wolność naszego kraju.

Recital jest oczywiście organizowany z okazji dnia flagi Polski. Na scenie w Teatrze Zdrojowym im. F. Chopina w Dusznikach-Zdroju ( Dworku Chopina ) zaprezentują się genialni, młodzi artyści Sceny pod Regałem:
Ewa Soszyńska, Alicja Konarska, Eliza Mark, Paulina Jeżewska, Tomasz Burza Burzyński, Marek Sieradzki & dyrektor artystyczny Michał Hadasik

W repertuarze koncertu usłyszycie Państwo takie przeboje jak: ” ROZKWITAJĄ PĄKI BIAŁYCH ROŻ”, „WOLNOŚĆ, KOCHAM I ROZUMIEM”, „A MY NIE CHCEMY UCIEKAĆ STĄD’, „BIAŁY KRZYŻ”,”MIEJSCIE NADZIEJĘ”, TANGO NA GŁOS I ORKIESTRĘ…”,”DOROSŁE DZIECI” i wiele, wiele innych wspaniałych utworów…


Koncert odbędzie się 2 maja o 19:00 Bilety na to wydarzenie najdą Państwo w cenie 30 zl ( Przedsprzedaż ) i 40 zł (Cena normalna) Kupicie je na naszych stronach oraz w sklepach sieci EMPIK oraz w Dusznikach-Zdrój w kasie samego Teatru Zdrojowego.