09.01.2020

Zagłosuj na Muzeum Papiernictwa

Muzeum Papiernictwa zostało zgłoszone do plebiscytu „Turystycznej listy przebojów”. Organizatorem wydarzenia jest Program 1 Polskiego Radia. Aby znaleźć się w setce największych atrakcji turystycznych naszego kraju potrzebujemy Państwa pomocy😊

Na stronie https://tlp.polskieradio.pl/ znajduje się lista zgłoszonych atrakcji w podziale na trzy kategorie. Muzeum Papiernictwa zostało umieszczone w pierwszej z lewej – „Historia”. Głosowanie trwa do 31 stycznia, a dziennie można oddać maksymalnie trzy głosy (po jednym na każdą kategorię) z jednego adresu IP

Niestety nie ma możliwości skopiowania linku, kierującego bezpośrednio do wizytówki naszego Muzeum, przekazujemy więc instrukcję:

Wchodzimy na stronę https://tlp.polskieradio.pl/

W zakładce „Historia” (pierwsza z lewej)  wyszukujemy „Muzeum Papiernictwa” i oddajemy głos (można oddać głos bez uzasadnienia).

Swój wybór można jednak uzasadnić. Autorzy najciekawszych zgłoszeń mają szansę wygrać nagrody (w każdy piątek na antenie Programu 1 w audycji „Cztery Pory Roku” prowadzący będą ogłaszali nagrodzone przez Jury maksymalnie trzy wyróżnione zgłoszenia).

Dziennie można oddać maksymalnie trzy głosy (po jednym na każdą kategorię) z jednego adresu IP

Nagrody: gadżety z logo Programu 1

 

Celem Plebiscytu jest stworzenie listy najciekawszych atrakcji turystycznych z całej Polski.

Dusznickie Muzeum z pewnością do nich należy!

Prosimy o pomoc i jeśli to możliwe – codzienne oddawanie głosu na Muzeum Papiernictwa!