16.07.2020

Piknik Muzyczny

Nie poddajemy się. W związku z przeniesieniem Rodzinnego Pikniku na inny termin postanowiliśmy zorganizować Piknik Muzyczny na Czarnym Stawie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 lipca od godz. 18:00

Przed nami dwa koncerty oraz nocne SILENT DISCO na Czarnym Stawie.

? PROGRAM MUZYCZNY:

DUO WIR – duet muzyczny Andrzej Walus i Witold Wołk

Wojtek Kiełbasa w muzycznej opowieści ED SHEERAN NIGHT
Projekt do wyjątkowy koncert, podczas którego wyruszymy w akustyczną podróż przez twórczość EDA SHEERANA, interpretując jego największe przeboje!

Na tym jednak nie koniec! Dla bardziej wymagających słuchaczy zrobimy ukłon również w stronę mniej popularnych, ale równie pięknych utworów brytyjskiego wykonawcy!
Przez wieczór poprowadzi Was wrocławski gitarzysta i wokalista ? Wojtek Kiełbasa, z którym niejednokrotnie mieliśmy już do czynienia na naszej scenie.

facebook:
https://www.facebook.com/wojciechkielbasa/?eid=ARAFnoMclW35AldfYT_BhwYvyNXj95TXjWDAcNgZf6NyWZxldu4rPdYeYs31F2p4FKHVDMg3Er8OeY2U

youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=kmA5tY2qbCg&fbclid=IwAR0GjBNlKcOu5dPg_cX7C5gu0KK9TAjxv9-BkplXb4A3zPQ8cIQtJEuwK6w

NOCNE SILENT DISCO PARTY
( koszt wynajęcia słuchawek 20 zł/os.) Imprezy pod hasłem Silent Disco, czyli ciche imprezy, podczas których uczestnicy bawią się przy muzyce w specjalnych słuchawkach, podbijają parkiety i są idealnym rozwiązaniem na ?ciszę nocną? miasta.

Co to jest tak popularne w tej chwili Silent Disco Party?

Jest to impreza, na której jest cicho, nie słychać muzyki, ale ludzie tańczą. Do tego w różnym rytmie. Z boku Silent Disco wygląda intrygująco. Każdy z uczestników ma na uszach futurystyczne słuchawki, które świecą w jednym z trzech kolorów. Kolory odpowiadają wybranym kanałom, czyli konkretnej muzyce. W dowolnym momencie można zmienić kanał i posłuchać
czegoś innego. Każdy z nich prezentuje inny styl lub muzykę.
Na jednej imprezie bawisz się przy różnej muzyce, nie opuszczając wybranego lokalu czy strefy. Wystarczy jeden ruch i zmieniasz to czego słuchasz na inny kanał i bawisz się dalej. Gdy się zmęczysz tańcem i masz ochotę porozmawiać z przyjaciółmi to zrobisz to bez najmniejszego problemu, tu nie ma hałasu. Po raz pierwszy złożysz zamówienie lub odbierzesz telefon nie krzycząc na całe gardło, bez problemu odnajdując w tłumie swoich znajomych. Jeżeli masz taką ochotę możesz się przemieszczać w całej wyznaczonej strefie i nadal się bawić. Dźwięk dociera do 500 m. od DJ i przechodzi przez ściany i sufity.

facebook:
https://www.facebook.com/silientdiscoparty/