19.08.2021

Koncert Sceny pod Regałem

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich na wspaniały koncert artystów Sceny pod Regałem, który odbędzie się w Dusznikach- Zdroju nad Czarnym Stawem.

Wydarzenie nosi tytuł ” Pod Niebem Pełnym Cudów” dlatego też spotykamy się pod dusznickimi gwiazdami już w najbliższy piątek, 20 sierpnia o godzinie 17:00. WSTĘP JEST BEZPŁATNY!

Harmonogram:

12-14:00 koncerty Elizy Mark i Michała Hadasika w Parku Zdrojowym i w centrum
17:00 Rozpoczęcie wydarzenia nad Czarnym Stawem i recital Elizy Mark
18:00 Spektakl muzyczno-teatralny ” KONFRONTACJE” w wykonaniu Pretty Soshka. ( piosenka autorska & kabaretowa)
20:00 KONCERT GALOWY artystów Sceny pod Regałem: ” Pod Niebem Pełnym Cudów “
22:00 WSPÓLNA INTEGRACJA PRZY OGNISKU

W repertuarze najpopularniejsze piosenki mistrzów słowa oraz najwspanialsze utwory estrady polskiej: OSIECKA, MŁYNARSKI, KOFTA, RODOWICZ, KABARET STARSZYCH PANÓW, GEPPERT, KRAWCZYK i wielu wielu innych. To będzie magiczny wieczór, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców i turystów, odwiedzających Duszniki-Zdrój.

Na miejscu będą czekać na Państwa również specjalne atrakcje dla dzieci i młodzieży oraz pełne MENU restauracji Czarny Staw.
Wystąpią:
( solistki)Eliza Mark, Ewa Soszyńska, Paulina Jeżewska, Alicja Konarska
Adrianna Górka, Malwina Kulisiewicz & zespół kameralny Sceny pod Regałem pod dyrekcją Michała Hadasika: Michał Hadasik: fortepian i prowadzenie, Tomasz Burzyński :perkusja, Tomasz Wilczyński: kontrabas, Maciej Czemplik: gitara, Malwina Kulisiewicz: skrzypce.
Kierownik techniczny wydarzenia: Maciej Duszyński& Szkoła Muzyki Nowoczesnej