05.02.2018

Żona do adopcji – walentynkowy spektakl

Jeżeli nie macie pomysłu, gdzie wybrać się na walentynki, podpowiadamy: spektakl ,,Żona do Adopcji”!

O czym jest spektakl? To swego rodzaju studium przypadku przeciętnego polskiego małżeństwa. W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce ? dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża.  Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem ?normalności?. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

W rolach głównych wystąpią Olga Borys, Marek Pituch oraz Jakub Wons. Wydarzenie odbędzie się 10 lutego, w sobotę, w Teatrze Zdrojowym im. F. Chopina w Dusznikach-Zdroju.

Bilety w cenach 40zł/osoba lub 70zł/para dostępne w Teatrze Zdrojowym oraz w Ośrodku Wypoczynkowym Hanka Relax & Spa, ul. Zieleniec 17, Duszniki-Zdrój, tel. 503 834 936. Przed spektaklem róża dla każdej Pani!