29.03.2018

Zieleniec Ski Arena drugą najlepszą stacją narciarską w Polsce!

Po raz kolejny dusznicka stacja narciarska została wybrana drugim najlepszym ośrodkiem narciarstwa w Polsce, nieznacznie ustępując tylko Białce Tatrzańskiej. To dla nas ogromne wyróżnienia, którym musieliśmy się z wami podzielić! 

Ranking serwisu SkiOnline.pl to największe i najbardziej prestiżowe zestawienie ośrodków narciarskich w Polsce. Top 5 najlepszych, dużych ośrodków narciarskich prezentuje się następująco:

  1. Białka Tatrzańska – ocena 242
  2. Duszniki-Zdrój Zieleniec Ski Arena  – ocena 233
  3. Szczyrk Szczyrk Mountain  Resort – ocena 197
  4. Stronie Śląskie Czarna Góra Resort – ocena 188
  5. Krynica-Zdrój Słotwiny Arena – ocena  173

Ocenie podlegało m.in. miejsca parkingowe; dojazd; jakość obsługi, ceny karnetów i ich wybór, a także możliwość zakupów online; liczbę, ilość i jakość wypożyczalni i serwisów czy zróżnicowanie gastronomi i noclegów, zarówno w okolicy, jak i przy samych wyciągach. Dodatkowe punkty były przydzielane za różnego rodzaju atrakcje, przyjazność rodzinom z dziećmi czy takie szczegóły jak ilość i jakość toalet. Do tego wszystkiego swoje głosy oddali sami odwiedzający. Szczegóły rankingu dostępne tutaj.

Cieszymy się z kolejnego dobrego wyniku i żałujemy, że ten bardzo dobry sezon zimowy już praktycznie dobiegł końca. Ale… już za parę miesięcy znowu spotkamy się na #szusowanku!