09.01.2020

Zagłosuj na Muzeum Papiernictwa

Muzeum Papiernictwa zostało zgłoszone do plebiscytu ?Turystycznej listy przebojów?. Organizatorem wydarzenia jest Program 1 Polskiego Radia. Aby znaleźć się w setce największych atrakcji turystycznych naszego kraju potrzebujemy Państwa pomocy😊

Na stronie https://tlp.polskieradio.pl/ znajduje się lista zgłoszonych atrakcji w podziale na trzy kategorie. Muzeum Papiernictwa zostało umieszczone w pierwszej z lewej – ?Historia?. Głosowanie trwa do 31 stycznia, a dziennie można oddać maksymalnie trzy głosy (po jednym na każdą kategorię) z jednego adresu IP

Niestety nie ma możliwości skopiowania linku, kierującego bezpośrednio do wizytówki naszego Muzeum, przekazujemy więc instrukcję:

Wchodzimy na stronę https://tlp.polskieradio.pl/

W zakładce ?Historia? (pierwsza z lewej)  wyszukujemy ?Muzeum Papiernictwa? i oddajemy głos (można oddać głos bez uzasadnienia).

Swój wybór można jednak uzasadnić. Autorzy najciekawszych zgłoszeń mają szansę wygrać nagrody (w każdy piątek na antenie Programu 1 w audycji ?Cztery Pory Roku? prowadzący będą ogłaszali nagrodzone przez Jury maksymalnie trzy wyróżnione zgłoszenia).

Dziennie można oddać maksymalnie trzy głosy (po jednym na każdą kategorię) z jednego adresu IP

Nagrody: gadżety z logo Programu 1

 

Celem Plebiscytu jest stworzenie listy najciekawszych atrakcji turystycznych z całej Polski.

Dusznickie Muzeum z pewnością do nich należy!

Prosimy o pomoc i jeśli to możliwe ? codzienne oddawanie głosu na Muzeum Papiernictwa!