Kiedy mówimy białe święta, zazwyczaj myślimy o Bożym Narodzeniu. Ale przecież… święta Wielkanocne również mogą być białe!

Dzięki dogodnemu położeniu, w wyższych partiach miasta zima trwa bardzo, bardzo długo. Kiedy w centrum miejscowości możemy cieszyć się wczesną wiosną, na stokach dusznickiej stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena nadal poszalejemy na nartach! To już kolejne święta wielkanocne, podczas których będziemy mogli oddać się białemu szaleństwu. Czy to nie świetna sprawa?

Stacja narciarska będzie oczywiście otwarta przez całe święta. Od 30 marca (piątek) do 2 kwietnia (poniedziałek) wyciągi czynne będą w godz 9:00 – 22:00, a jeżeli warunki znacząco się nie zmienią, dostępne będzie większość z tras. Pamiętajcie, że o tej porze roku pogoda może nas zaskoczyć, dlatego dla pewności sprawdzajcie warunki na www.zieleniec.pl lub na kamerach internetowych na www.visitduszniki.pl/kamery-online/

Ale #szusowanko to nie wszystko, co można w tym czasie robić w Dusznikach. Coraz cieplejsza pogoda zachęca do wyjścia na spacer czy nawet w dalsze górskie wędrówki (pamiętajcie o dobrych butach, bo może być trochę mokro!).  Dla naprawdę spragnionych ciepłych dni pozostaje jeszcze jedna opcja – rower!

Z rezerwacją miejsc noclegowych musicie się pospieszyć – niewiele ich zostało! Przy poszukiwaniu hotelu lub pensjonatu pamiętajcie, że wiele z nich przygotowało ciekawe oferty świąteczne. Do zobaczenia!

Pomiędzy zimą a wiosną

Czytaj więcej

O dusznickim uzdrowisku słów kilka

Czytaj więcej

Tchnienie minionych wieków

Czytaj więcej

Zieleniec – kolebka narciarstwa w Sudetach

Czytaj więcej

Biegówkowy świat

Czytaj więcej

Zima w Dusznikach!

Czytaj więcej