27.12.2016

SKI BUS

Turyści spędzający urlop zimowy w Dusznikach-Zdroju, w sezonie wysokim skorzystać mogą z usług miejskiego SKI BUS-a, który kursuje pomiędzy Miastem, Pogórzem a Zieleńcem.

Przejazd busem na całej trasie jest bezpłatny, pod warunkiem uiszczenia opłaty uzdrowiskowej w obiekcie noclegowym, w którym postanowimy się zatrzymać. Na podstawie wystawionego kwitu, możemy – bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych opłat – poruszać się pomiędzy Dusznikami-Zdrojem a stacją narciarską Zieleniec Ski Arena.

SKI BUS to inicjatywa Gminy Duszniki-Zdrój, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wszystkich fanów białego szaleństwa, którzy czas poświęcony na szukaniu miejsc parkingowych, wolą poświęcić na szusowanie. Publiczny transport zawozi bowiem gości pod same stoki – skąd pieszo dotrą bez problemów na wybrane wyciągi – oraz zawozi z powrotem do miasta.

Miejski transport kursować będzie w okresie zimowym: 25.12.2016-1.03.2017, realizując ok. 20 kursów na dobę i zatrzymując się na następujących przystankach: Dworzec PKP, Plac Warszawy, Zdrój, Podgórze, Zieleniec. Rozkład jazdy SKI BUS-a dostosowany jest do harmonogramu jazdy Kolei Dolnośląskich.

Poniżej rozkład obowiązujący 0d 27.02:

Rozkład jazdy Ski Bus 2016/2017

Torfowisko pod Zieleńcem

Czytaj więcej

3 inspirujące miejsca

Czytaj więcej

Schronisko Pod Muflonem

Czytaj więcej

Kawiarenka dusznicka

Czytaj więcej

Zwiedzamy: Podgórze

Czytaj więcej

Tajemnicza róża kłodzka

Czytaj więcej