16.11.2017

Przedsezonowe #szusowanko

Już w ten weekend, 18-19 listopada, zapraszamy na przedsezonowe #szusowanko na Zielniec Ski Arena!

W godzinach od 9:00 do 16:00 odpalamy w ośrodku Nartorama wyciąg N3 (215 m), zwany potocznie Patyczakiem 1 oraz N4 (147m, Patyczak 2), wokół których będzie można już całkiem nieźle pojeździć. Ceny obowiązywać będą oczywiście zgodnie z cennikiem w niskim sezonie.

To oczywiście jedynie wstęp do właściwego sezonu, którego otwarcie nastąpić powinno wraz z początkiem grudnia. W celu potwierdzenia ostatecznej daty, zachęcamy Was do śledzenia strony i profili w mediach społecznościowych, gdzie na bank ta informacja pojawi się jako pierwsza. Dziś pozostaje trzymać kciuki za aurę, która na razie wygląda naprawdę bardzo dobrze. Prognozy na najbliższe dni są optymistyczne, jednak musimy być bardzo ostrożni w wyciąganiu daleko idących wniosków.

Sprawdzalność długoterminowych prognoz pogody ma mimo wszystko trochę wspólnego z wróżeniem z fusów, szczególnie, jeśli na myśli mamy tereny górskie. Oczywiście jest zimno, temperatura poniżej zera. Ale pamiętajmy, że nawet lekkie ocieplenie i silny wiatr, który bywa w tych stronach dość często spotykanym zjawiskiem, może w mgnieniu oka pomieszać szyki. Na co oczywiście nie liczymy, ale koniecznie brać musimy pod uwagę. Dlatego też gorąco zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco publikować będziemy informacje odnoszące się do aktualnie panujących w Zieleńcu warunków.

Źródło: www.zieleniec.pl