Zapraszamy do cyklu, w którym podpowiemy, gdzie warto spać w Dusznikach-Zdroju.

Na pierwszy ogień polecimy obiekt noclegowy dość nietypowy. Nie jest to ani pensjonat, ani schronisko, ani nawet standardowy hotel. W InnWersji mieszczą się 2 apartamenty 4-osobowe, 1 apartament 6-osobowy oraz 2 pokoje 2-osobowe. Do dyspozycji gości jest m.in. narciarnia, bike room, miejsce na ognisko oraz biblioteczka.

1 2

Nowoczesna bryła budynku, utrzymana w minimalistycznym stylu to dość rzadki widok w tych rejonach – Podgórze bowiem słynie raczej z typowych dla architektury sudeckiej, drewnianych chat. Zewnętrzna fasada idealnie współgra jednak z prostymi, jasnymi wnętrzami, które wyposażono w najwyższej jakości, stylowe dodatki.

3 4 5

Tuż obok apartamentów przebiega Sudecki Szlak Konny PTTK – to dobra wiadomość dla tych z gości, którzy pasjonują się jazdą konną. Szlak prowadzi pięknymi górskimi ścieżkami, ale także przechodzi przez wiele ciekawych, wartych zwiedzenia miejscowości. Fani rowerów również nie będą zawiedzeni – nieopodal obiektu wije się malownicza Autostrada Sudecka, która za względu na doskonałe warunki do uprawiania kolarstwa górskiego, często wykorzystywana jest do organizowania maratonów sportowych.

6

PS Jesteśmy przekonani, że urlop w takim miejscu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Apartamenty InnWersja, Podgórze 30 (FB)

Śladami muzyki klasycznej 

Czytaj więcej

Tchnienie minionych wieków

Czytaj więcej

Złota Sztolnia – dusznickie górnicze eldorado

Czytaj więcej

Cień Czerwonego Barona nad dusznickimi uliczkami

Czytaj więcej

O dusznickim uzdrowisku słów kilka

Czytaj więcej

Duszniki-Zdrój pod pianką

Czytaj więcej