Ruszyła przedsezonowa sprzedaż karnetów na wyciągi SkiPass w dusznickiej stacji narciarskiej Zieleniec Ski Arena. Do końca października możecie uzyskać nawet 25% rabatu!

• najwyższy rabat (25%) uzyskacie przy zakupie karnetu na 6 dowolnych dni sezonu ważnego każdego dnia od 09:00 do 22:00.

• na wszystkie pozostałe rodzaje dostępnych w przedsprzedaży karnetów obowiązuje rabat w wysokości 20%. 

_CRS9430

Warto dodać jedną ważną informację – druga faza przedsprzedaży trwa do 31 października. Wraz z nastaniem listopada, wejdziemy w kolejną fazę przedsprzedaży, a co za tym idzie, zmianie ulegną oczywiście wysokości rabatów.

Tymczasem zapraszamy Was gorąco do sklepu internetowego, w którym macie możliwość zakupu spersonalizowanych karnetów, a także godzin nauki jazdy na nartach (można zaoszczędzić do 144 złotych!) oraz ubezpieczenia, którego wykupienie gorąco rekomendujemy (z tym możecie oczywiście jeszcze chwilę poczekać).

nartyvd

Nie oszukujmy się – zima zbliża się wielkimi krokami. Doskonale czuć już to w powietrzu. Chłód coraz śmielej zagląda w nasze strony – wartości temperatury w nocy i o poranku oscylują wokół bardzo przez nas lubianych kilku stopni.

Z drugiej strony pamiętajmy też, że przed nami jeszcze wiele pięknych, jesiennych i nieco cieplejszych dni w Zieleńcu, do których spędzenia właśnie tu gorąco Was zachęcamy. Na zimę przyjdzie przecież czas (na całe szczęście już całkiem niedługo, ho ho ho).

Szczegóły na: www.zieleniec.pl

Pomiędzy zimą a wiosną

Czytaj więcej

O dusznickim uzdrowisku słów kilka

Czytaj więcej

Tchnienie minionych wieków

Czytaj więcej

Zieleniec – kolebka narciarstwa w Sudetach

Czytaj więcej

Biegówkowy świat

Czytaj więcej

Zima w Dusznikach!

Czytaj więcej