18.05.2022

Koncert Życzeń z okazji Dnia Matki

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na jedyny, taki koncert w murach naszego Teatru Zdrojowego im. Fryderyka Chopina!

KIEDY: 27.05.2022
O KTÓREJ: 19:00
GDZIE: Teatr Zdrojowy im. F. Chopina

Recital życzeniowy jest kontynuacją zeszłorocznej, pandemicznej odsłony, która powstała z okazji święta wszystkich mam, przypadającego na datę 26 maja! Koncert Życzeń będzie to specjalnie wyreżyserowany spektakl muzyczny, w którym będą recytowane życzenia przekazane nam przez Duszniczan oraz każdego, kto owe życzenia nam dośle do 25.05.2022

To nie koniec! Do każdej chwalebnej inkantacji będzie dołączony specjalny utwór, przygotowany i starannie wybrany przez artystów Sceny pod Regałem, którym będzie przewodził Michał Hadasik! Chcesz dać coś niezwykłego od siebie swojej mamie? Zabierz ją na koncert, przekaż nam życzenia dla niej i obserwuj jak wielki uśmiech i radość jej sprawisz!

Najoryginalniejsze życzenia zostaną również odpowiednio nagrodzone przez samych artystów! Nie czekajcie więc… Pióra w dłoń, w kalendarzu prosimy sobie zarezerwować termin: 27.05.2022 | 19:00 i widzimy się wszyscy na jedynym, wspaniałym KONCERCIE ŻYCZEŃ!

BILETY:
30 ZŁ PRZEDSPRZEDAŻ
40 ZŁ BILETY NORMALNE
Można je kupić:
1) w Kasie Teatru Zdrojowego przy ul. Zielonej 7 w Dusznikach-Zdroju
2) W aplikacji i na stronie GOING
3) w sklepie i na stronie sklepu EMPIK

Do Zobaczenia!