17.12.2021

Koncert noworoczny – Girls on Fire

Fundacja Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich zaprasza na Koncert noworoczny, który odbędzie się 1 stycznia 2022 roku o godz. 17:00 w Sali im. Jana Webera w Dusznikach-Zdroju. Podczas koncertu wystąpi zespół Girls on Fire w programie „Swing & Gipsy”.

„Swing & Gipsy” to zbiór znanych standardów oraz współczesnych hitów muzyki pop w stylu gipsy i swing. Utwory wykonywane na trzy głosy inspirowane są takimi zespołami jak The Andrew Sisters czy The Puppini Sisters. Nie brakuje również autorskich utworów zespołu. Usłyszycie Państwo między innymi „Siłę Kobiet”, piosenkę nagrodzoną na Festiwalu w Opolu podczas konkursu „Debiutów” w 2018r.

„Swing&Gipsy” to 60 minut wysmakowanej muzyki, która zadowoli wymagających odbiorców tym bardziej, że jest wykonywana na żywo przez zawodowych instrumentalistów. Trzy wokalistki o magnetyzującym i niepowtarzalnym brzmieniu oraz charyzmie łączą w sobie dynamikę, temperament i energię, liryczność, sex appeal, wrażliwość oraz oryginalność sceniczną. A więc wszystko, co niezbędne dla swingowej uczty muzycznej. Niesamowita energia artystek i oryginalne aranżacje sprawią, że będzie to niezapomniany wieczór.

Bilety w cenie 30 zł. Sprzedaż biletów od 20.12.2021 r. w siedzibie Fundacji Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich w Dusznikach-Zdroju ul. Rynek 10 w godzinach 10:00 – 16:00 Miejsce koncertu: Sala Webera (w siedzibie Fundacji, ul. Rynek 10). Uczestnictwo w koncercie obowiązkowo w maseczkach. Prosimy o przygotowanie certyfikatu szczepienia przeciw Covid-19. Po koncercie tradycyjne życzenia, wraz z poczęstunkiem oraz lampka wina.