Zimą ogrzejecie się tu przy dusznickiej rewelacji: herbacie z goździkami i cynamonem. Latem wskrzesi Was mrożona kawa z lodami. O każdej porze roku natomiast po prostu zachwyci Was to miejsce. Przed Państwem Dzień Dobry Cafe.

Kawiarenka umiejscowiona tuż przy Rynku to jedno z najbardziej lubianych miejsc w mieście. Nic w tym dziwnego – stylowe wnętrze tylko dopełnia bogate i pyszne menu, przy którym dosłownie można odpłynąć. W ofercie kawiarni znajdziemy m.in. kawę, koktajle, drinki, piwo, domowe ciasta, desery, kanapki i przekąski.

#Repost @reszczynska #coffee #coffeetime #coffeelove #cake #coffeegram #food #dusznikizdroj #cafe #interior #dolnyslask

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Duszniki-Zdrój (@duszniki_zdroj)

Na osobne wyróżnienie zasługują herbaty, które intrygują już samymi nazwami: Czarny Staw, Zielony Staw, Suszki Kuracjuszki, Winter is Coming, Droga Ku Szczęściu. Menu w Dzień Dobry Cafe swoimi nazwami nawiązuje do dusznickiej historii i opowiada o magicznej okolicy miasteczka.

„Wszystkie nasze receptury oparte są na najwyższej jakości składnikach pochodzących z okolicznych pól i lasów, są przygotowywane z pełnym oddaniem i miłością”.

Suszki kuracjuszki 🌿 Pyszka👌🏻#cafe #tea #restaurant #kotlinaklodzka #polska #dusznikizdroj #interior #dolnyslask

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Magdalena Kostyszyn (@magdalenakostyszyn)

Dzień Dobry Cafe to miejsce spotkań nie tylko mieszkańców miasta, ale i przebywających tu tymczasowo turystów oraz kuracjuszy. To idealna miejscówka zarówno na kawę z przyjaciółmi, romantyczną randkę, jak i spotkanie biznesowe. Całości charakteru dodaje zaprojektowany przez biuro Wizual Home wystrój wnętrz. Jasne pomieszczenia oraz stylowe meble podkreślają elegancki i zarazem domowy charakter całego miejsca.

Dobrego piątku! #Repost @agnieszkastera ・・・ Śniadanko 💐 #breakfast #dziendobrycafe #food #foodoorn #eatclean #with #mum #rainyday #dajciesłońce #cafe #interior #duszniki #dusznikizdroj #dolnyslask

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Duszniki-Zdrój (@duszniki_zdroj)

Dzień Dobry Cafe || Słowackiego 1/1c
Godziny otwarcia: pn-nd 10:00-22:00

Śladami muzyki klasycznej 

Czytaj więcej

Tchnienie minionych wieków

Czytaj więcej

Złota Sztolnia – dusznickie górnicze eldorado

Czytaj więcej

Cień Czerwonego Barona nad dusznickimi uliczkami

Czytaj więcej

O dusznickim uzdrowisku słów kilka

Czytaj więcej

Duszniki-Zdrój pod pianką

Czytaj więcej