01.03.2021

Janusz Cedro & Tomasz Wendt – Koncert Online

Zapraszamy Państwa na wyjątkowy koncert ON LINE pod tytułem:”
Najpiękniejsze piosenki świata , czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60 tych i 70 tych”

Zagrają dla Państwa dwaj, wspaniali artyści:
JANUSZ CEDRO & TOMASZ WENDTW repertuarze usłyszymy utwory m.in. : Skaldów, Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Karin Stanek, Dwa plus jeden, Piotra Szczepanika, Urszuli Sipińskiej, Macieja Kossowskiego , Michaja Burano , Niebiesko-Czarnych oraz wielu innych …
Niewątpliwie walorem dodatnim wydarzenia będzie fakt, że wszystkie przeboje będą naznaczone wspaniałym wokalem Janusza Cedro oraz jazzowymi improwizacjami i swingowym zacięciem, w wykonaniu Tomasza Wendt’a.

Czeka nas koncert pełen wrażeń, z niesamowitą energią oraz niespotykaną dawką pozytywnych wibracji! Bądźcie Państwo z Nami w ten magiczny czwartek przed swoimi odbiornikami!

Koncert będzie transmitowany specjalnie dla Państwa z pięknych wnętrz Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, perły architektury dolnośląskiej, wpisanego w Państwowy Rejestr Muzeów w 2013 roku . Obecnie Muzeum oczekuje na wpisanie młynów papierniczych na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

DATA: 11 marca 2021
GODZINA: 20:00
DOSTĘP: ON LINE | BEZPŁATNIE
?Zadanie publiczne jest finansowane ze środków otrzymanych od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego?
Gdzie Oglądać:
TRANSMISJE NA FANPAGE’ACH NA FACEBOOKU:
1. Wrocław.Wroclove
2. OKiS Wrocław
3. Niesamowity Dolny Śląsk
4. Dolny Śląsk Travel
5. Miasto Duszniki-Zdrój
6. Telewizja Sudecka
7. Scena pod Regałem
8. Janusz Cedro


O ARTYSTACH:
JANUSZ CEDRO – kompozytor, wokalista, aranżer, reżyser, manager i producent muzyczny. Ze sceną muzyczną Wrocławia jest związany jest od 1978 roku to jest od chwili powstania zespołu Spirituals Singers Band. Po odejściu od SSB realizował swoje projekty : JANUSZ CEDRO LIVE IN CONCERT oraz JANUSZ CEDRO AND THE BAND . Z formacjami , w których śpiewał wziął udział w najważniejszych Festiwalach Jazzowych w Polsce i w Europie .W 2000 roku w Klubie Jazzowym ?Rura” z projektem ” Janusz Cedro and the Band ” zagrał pożegnalny koncert …W czerwcu 2017 Janusz Cedro … powraca na scenę – inicjuje nowy projekt ” JANUSZ CEDRO – SOLO i recital „NAJPIĘKNIEJSZE PIOSENKI ŚWIATA, CZYLI POLSKIE PRZEBOJE MUZYKI ROZRYWKOWEJ LAT 60-TYCH I 70-TYCH”. Spośród wielu przebojów z ” tamtych lat ” wybiera te najbardziej rozpoznawalne . Aranżacje utworów pozostawia bliskie oryginalnym wykonaniom – tak żeby podczas koncertu , każdy kto zna i pamięta te piosenki mógł włączyć się do wspólnego śpiewania . Od czterech lat koncertuje we Wrocławiu ,na Dolnym Śląsku i w Polsce i zawsze przy kompletach na widowni .
TOMASZ WENDT – kompozytor i saksofonista jazzowy. Laureat wielu nagród i wyróżnień (m.in. nagroda na festiwalu Jazz Nad Odrą 2013). I Nagroda na VII Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej 2015 w Katowicach , II nagroda zespołowa na Festiwalu Jazzowym w Getxo ( Hiszpania ), wyróżniony Nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2017 roku ostał laureatem nagrody Fryderyka w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku , nominowany przez Polskie Stowarzyszenie Jazzowe do Nagrody „Koryfeusz Muzyki Polskiej 2020″ – w Kategorii ” Odkrycie Roku „.

Linki do twórczości artystów
https://www.facebook.com/JanuszCedroOfficial/ , 
https://www.youtube.com/user/JanuszCedrohttps://www.facebook.com/tomwendtmusic
Serdecznie zapraszamy wszystkich na ten wyjątkowy koncert!