27.11.2019

III Mikołajkowy Turniej Badmintona

Już po raz III zapraszamy na mikołajkowe zabawy z badmintonem. Zawody mają na celu propagowanie grania w badmintona w naszym mieście oraz mikołajkową zabawę i integrację mieszkańców. Zawody zostaną rozegrane  6 grudnia 2019 r. w Hali Sportowej w Dusznikach-Zdroju. Rozgrywki prowadzone będą na 6 kortach.

System gier w poszczególnych kategoriach uzależniony będzie od liczby zgłoszeń. Przyjmujemy założenie, że każdy zawodnik ma zagwarantowane co najmniej 2 mecze; w pierwszej rundzie rozgrywane będą mecze w grupach 3 osobowych systemem każdy z każdym. 2 runda rozegrana zostanie systemem pucharowym gdzie miejsca w drabince zostaną przydzielone na zasadzie rozstawienia wg wyników z grup. Sposób rozegrania meczu podawany będzie w trakcie trwania zawodów ? Biuro Zawodów określi liczbę setów i punktów.

Organizator zapewnia sprzęt do grania (rakiety oraz lotki). Wystarczy tylko zapisać się i grać. Zawody rozegrane będą w 5 kategoriach: juniorki, juniorzy, panie amatorki, panowie amatorzy i kategoria OPEN (dopuszczamy grę nawet zawodników zrzeszonych). Zgłoszenia należy dokonywać poprzez wydarzenie na Facebooku: ?III Mikołajkowy Turniej Badmintona?, mailowo na adres: at9@poczta.onet.pl lub osobiście w biurze zawodów – osoba odpowiedzialna za zapisy: Artur Tucholski. Nie przyjmujemy zgłoszeń przed samymi zawodami. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoby przebrane za Mikołaja, elfa itp. dostaną punkty bonusowe w każdym meczu (nie dotyczy kategorii OPEN). Prowadzona będzie profesjonalna sesja zdjęciowa.Liczy się uczestnictwo i dobra zabawa… i ciasta, które zrobicie:)

Organizatorami są MKS ZEM Pogoń Duszniki-Zdrój oraz Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju.
Dyrektor Biura zawodów: Artur Tuchlski

Program zawodów 
15.00 Mecze grupowe i pucharowe do półfinałów ? juniorzy, juniorki
17.00 ? 18.30 mecze grupowe i puchar do półfinałów? kat. Panowie amatorzy i Panie Amatorki
18.00 Mecze grupowe – kat.: OPEN (każda grupa na swoim korcie)
19.00 Mecze pucharowe ? kat. OPEN ? do półfinałów włącznie
19.50 ? FINAŁY wszystkich kategorii (w tym mecze o 3 miejsca)
20.30 Losowanie nagród i dekoracja

Najnowsze aktualności dostępne będą na facebooku wydarzenia
?III Mikołajkowy Turniej Badmintona?,