Duszniki Arena

Rozległa i pięknie położona na Wzgórzach Lewińskich polana jest dziś przede wszystkim centrum narciarstwa biegowego i biatlonu. Tętniące życiem całoroczne centrum treningowe otwarte jest przez cały rok dla aktywnie uprawiających sport biegaczy, nartorolkarzy, zimą biatlonistów i narciarskich biegaczy. Duszniki Arena oferuje aż 70 kombinacji tras, spośród których dwie pętle – jako jedyne w Polsce – są oświetlane i sztucznie naśnieżane.

http://dusznikiarena.pl/

Rolki

Duszniki-Zdrój oddają w ręce amatorów tego sportu nowy tor wrotkarski, który otwarty jest przez cały sezon letni. Mogą z niego korzystać zarówno wprawieni w boju rolkarze, jak i wszyscy, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki. Aktywną formę spędzania wolnego czasu wzbogaca bujna przyroda oraz plenerowa siłowni położona tuż obok toru.

Zieleniec Ski Arena

Położony w malowniczym otoczeniu Gór Orlickich i Gór Bystrzyckich kurort, dzięki wyjątkowemu klimatowi jest istnym rajem nie tylko dla narciarzy, ale także wszystkich chcących aktywnie spędzić każdą wolną chwilę. Malownicze pejzaże, zróżnicowane ukształtowanie terenu, dzika w wielu miejscach przyroda stwarzają idealne warunki do uprawiania wielu sportów o każdej porze roku.

http://zieleniec.pl/

Disc Golf

Zlokalizowane w Zieleńcu 10-dołkowe pole do Disc Golfa wyposażone jest w specjalne maty rozbiegowe ze sztucznej trawy i certyfikowane kosze używane podczas największych turniejów na świecie. Disc golf bazuje na zasadach klasycznego golfa, z tą różnicą, że zamiast piłką do dołka trafić należy dyskiem do specjalnego kosza. Zadaniem graczy jest przejście całego pola, wykonując jak najmniejszą liczbę rzutów.

Pobiegaj na Duszniki Arena!

Czytaj więcej

Śledź Skibusa przez GPS

Czytaj więcej

Skibus 2019 – rozkład jazdy

Czytaj więcej

Zieleniec – kolebka narciarstwa w Sudetach

Czytaj więcej

Biegówkowy świat

Czytaj więcej

Zima w Dusznikach!

Czytaj więcej