Macie dość zwiedzania Dusznik-Zdroju utartymi, turystycznymi ścieżkami? W dzisiejszym wpisie przygotowaliśmy dla Was alternatywę – spacer po mieście tropem inspirujących miejsc, w których śmiało zaopatrzycie się w pamiątki.

1. Kwiaciarnia „Pod Okienkiem”, ul. Krótka 13 Duszniki-Zdrój

Kwiaciarnia, specjalizująca się w sprzedaży bukietów, kwiatów ciętych oraz wiązanek okolicznościowych. Bez problemu zamówicie tu dekoracje na rodzinne uroczystości, ozdoby ślubne, a także skorzystacie z usługi artystycznego pakowania prezentów. To doskonałe miejsce, by zaopatrzyć się w drobny upominek dla bliskich lub zamówić profesjonalne dekorowanie na specjalną okazję.

 2. Katta Studio, ul. Mickiewicza 5, Duszniki-Zdrój

Pracownia, galeria oraz sklep stacjonarny w jednym. Miejsce prowadzone pod przewodnictwem uzdolnionej mieszkanki Dusznik-Zdroju, to prawdziwa skarbnica oryginalnego rękodzieła. Znajdziecie tu ręcznie wyszywane torby, kosmetyczki, poduszki, maskotki, kartki okolicznościowe. Przy najbliższej wizycie w naszym mieście, koniecznie tutaj zajrzyjcie – może akurat wpadnie Wam w oko niesztampowa pamiątka z Dusznik?

3. Antyki Duszniki, Rynek 16

Sklep z antykami z prawdziwego zdarzenia. Ulokowany w samym sercu miasta kusi przechodniów swoją klimatyczną witryną. W ofercie butiku znajdują się meble pochodzące głównie z Niemiec. Po odpowiednich obróbkach renowacyjnych oraz konserwujących trafiają do sprzedaży, gdzie czekają na swoich nowych właścicieli.

Śladami muzyki klasycznej 

Czytaj więcej

Tchnienie minionych wieków

Czytaj więcej

Złota Sztolnia – dusznickie górnicze eldorado

Czytaj więcej

Cień Czerwonego Barona nad dusznickimi uliczkami

Czytaj więcej

O dusznickim uzdrowisku słów kilka

Czytaj więcej

Duszniki-Zdrój pod pianką

Czytaj więcej